Extremalna kosiarka Metrac

Pojazd trafił do naszej firmy w stanie agonii, wielokrotnie w ostatnich latach reanimowany na przysłowiowym drucie, ogólnie stan nędzy i rozpaczy.

Pojazd poddany został kompleksowej naprawie wszystkie elementy wypiaskowano, dokonano niezbędnych napraw blacharskich, wprowadzono także szereg modyfikacji, wzmocniono kluczowe elementy. Wszystkie mechanizmy zostały rozebrane do przysłowiowej ostatniej śrubki, całość poddano weryfikacji i wymieniono zużyte podzespoły. Układ hydrauliczny poddano regeneracji, dorobiono nowe siłowniki zregenerowano rozdzielacz i pompę, węże wymieniono na nowe. Instalacja elektryczna została wymieniona na nową, zainstalowano dodatkowe wskaźniki, zmieniono oświetlenie. Fotel kierowcy wymieniono na wygodny kubełek. Zmieniono również koła na bardziej terenowe.

Metrac to prawdziwy wół roboczy, posiada napęd na 4 koła, 4 stopniowa skrzynie biegów i reduktor, wyjścia mocy na przód i na tył, wyjścia hydrauliczne. Pojazd posiada 2 osie skrętne i potrafi jeździć bokiem zostawiając 4 ślady.